Trawa z rolki Śląsk

Śląsk w opinii wielu jest szary i brudny. Jest to oczywista bzdura, bowiem ilość terenów zielonych jest tu naprawdę duża. Nie tylko miejskie parki cieszą oko – coraz więcej osób z niezwykła dbałością pielęgnuje swoje przydomowe ogródki. Od czego warto zacząć? Oczywiście od podstaw, a w tym wypadku podstawy to podłoże.

Trawa z rolki Katowice

Kiedy planujemy rozłożenie trawnika mamy do wyboru dwie możliwości – tradycyjna, z wysiewu, oraz zyskująca coraz większą popularności trawę z rolki, które wystarczy rozłożyć na odpowiednio przygotowanej powierzchni. Jest to rozwiązanie zarówno szybsze, jak i znacznie wygodniejsze, a efekt jest natychmiastowy.

Trawa w rolkach Katowice – gdzie kupić

Zrolowaną trawę możemy kupić między innymi w marketach budowlanych z działem ogrodowym, takich jak OBI, Castorama czy Leroy Merlin. Wybór jest duży a pracownicy skorzy do pomocy i rady.

Trawnik z rolki Katowice cena

Niestety cena trawy w rolkach jest wyższa od tej z wysiewu, ma to jednak logiczne uzasadnienie. Na efekty nie musimy czekać miesiącami, od razu cieszymy się zielonym, pięknym trawnikiem.