Aby cieszyć się ładnym, zielonym trawnikiem w ogródku mamy do dyspozycji dwie możliwości. Pierwsza z nich to tradycyjny wysiew z nasion. Jest to metoda tańsza, ale niestety bardziej czasochłonna. Na efekt musimy zwykle czekać kilka miesięcy. Ogranicza nas też pogoda – ponieważ kiełkująca trawa źle znosi mrozy, wraz z końcem lata kończy się okres, kiedy możemy siać i nie martwić się o efekty. Druga metoda – trawnik z rolki – nie ma tych ograniczeń i dzięki temu zyskuje coraz więcej zwolenników.

Trawa w rolkach Białystok – jak pielęgnować

Przygotowanie trawnika z rolek nie jest działaniem skomplikowanym a efekt jest natychmiastowy. Wystarczy rozłożyć paski trawy z rolek na odpowiednio przygotowaną glebę, pamiętać o standardowej pielęgnacji i już możemy cieszyć się pięknym trawnikiem. Jak przygotować glebę pod rolki? Przekopać, wytępić chwasty, nawieźć i wyrówna – to wszystko. Przy minimalnym wysiłku otrzymujemy maksymalny efekt.

Trawnik z rolki Białystok – gdzie kupić

Rolki trawy dostępne są w wielu marketach budowlanych na terenie całej Polski. Inną opcją jest skorzystanie z internetowej hurtowni oferującej sprzedaż z dostawą do domu, bez względu na miejsce naszego zamieszkania.