Na czym polega zakładanie trawnika z rolki

Trawa w rolkach nie jest wysiewana naturalna metodą, a wytwarzana na polach produkcyjnych, następnie rolowana i dowożona do miejsca, w którym na zostać rozłożona na odpowiednio przygotowanej glebie. Bez wysiewu i długiego okresu oczekiwania na efekty.

Trawa z rolki Gdynia – gdzie kupić?

Sprzedażą trawy w rolkach zajmuje się wiele hurtowni oferujących swe produkty stacjonarnie i w sklepach Internetowych, z dostawą do domu zamawiającego (nie tylko w granicach miasta, w którym się znajdują). Można też ją kupić w marketach budowlanych takich jak Leroy Merlin, Castorama albo OBI.

Trawa w rolkach Gdynia – cena

Cena trawy kupionej w rolkach jest kilkakrotnie wyższa od tej do wysiewu naturalną metodą. Jest tak dlatego, że efekt jaki uzyskujemy jest natychmiastowy. Jeśli liczy się dla nas czas i wygoda produkt jest warty swojej ceny. Warto przed zakupem porównać ceny rolek w różnych marketach i sklepach internetowych, mając jednocześnie na uwadze opinie innych kupujących – czasem najtańsza opcja może cieszyć nasze oko tylko przez chwile, a potem czekać nas będzie wymiana całego trawnika.