To, że szafy przydają się w sypialniach, jest nie do zakwestionowania. Pytanie, jaki model wybrać? W końcu szafa ma być nie tylko pojemna. Powinna też dobrze się prezentować we wnętrzu sypialni. Czy jest na to rozwiązanie? Owszem. Prawdziwie funkcjonalną i stylową szafę zdobędziesz, gdy sam ją sobie zaprojektujesz.

Szafy na wymiar to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Tylko taki mebel jest w stanie idealnie dopasować się do wymiarów i stylu Twojej sypialni. Sam zdecyduj, jaki układ wnętrza Ci odpowiada, czy wolisz drzwi uchylne czy przesuwane. Zajrzyj na Meble.pl i korzystając z kreatora mebli na wymiar zaprojektuj szafę idealną do wnętrza Twojego mieszkania.

Masz wpływ na wszystko, czyli o zaletach szaf na wymiar

Wybór szafy na wymiar wiąże się z możliwością zagospodarowania całej wolnej przestrzeni, jaką dysponujesz w swojej sypialni. Możesz zdecydować o jej szerokości, wysokości oraz głębokości. Do wyboru masz modele z drzwiami uchylnymi lub przesuwanymi, a także szafy bez frontów. Pojedyncze, podwójne, z nadstawkami i wiele innych rodzajów szaf czeka.

Ty decydujesz o układzie wewnątrz szafy, ułożeniu drążków i półek. Wybieraj spośród różnych kolorów frontów. Określaj kierunek jego usłojenia. Zdecyduj, z jakich materiałów ma być wykonany. Masz wpływ na rodzaj korpusu, obecność uchwytów i wiele innych, istotnych aspektów dotyczących tworzonego mebla.

Szafa na wymiar – to się opłaca

Szukanie szafy pasującej do wnętrza Twojej sypialni to mozolne zajęcie. Wybierając spośród gotowych modeli, tracisz mnóstwo czasu. W końcu i tak może okazać się, że nie znajdziesz mebla, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wypełni wolną przestrzeń w Twojej sypialni (tworząc przy tym wystarczającą ilość miejsca do przechowywania).

Szafy na wymiar to oszczędność czasu, ale też pieniędzy. Za rozsądną kwotę możesz mieć mebel, który idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania: zarówno jeśli chodzi o wymiary, jak też układ w środku. Co istotne, możesz dobrać szafę w kolorze pasującym do pozostałych mebli w sypialni. Zapomnielibyśmy o ważnej rzeczy – frajdzie podczas projektowania!