Remont mieszkania lub domu to nie lada wyzwanie. W zależności od pomieszczenia, przeprowadzane są częściej (salon, sypialnia) lub rzadziej (kuchnia, łazienka). Te ostatnie potrafią spędzać sen z powiek, szczególnie, że ze względu na specyfikę tych pomieszczeń wykonuje się je raz na długie lata. Wymiana glazury, terakoty to niełatwa sprawa i niestety nie tania.

 

Osoby preferujące łazienki klasyczne, mają ułatwione zadanie, jednak osobom, które wolą niestandardowe pomysły, polecam zlecić projektowanie łazienki specjalistom. W przypadku tego pomieszczenia liczy się nie tyko estetyka i wygoda, ale również możliwości zmian związane z usytuowaniem pewnych elementów, takich jak rury doprowadzające i odprowadzające, a także wysokość posadzki.
Ceny projektów łazienek są bardzo różne, w dużych miastach, jak Warszawa, mogą być nieco droższe, niż w mniejszych aglomeracjach. Projekty różnią się też ceną w zależności od ich skomplikowania i konieczności wykonania cięższych robót w pomieszczeniu. Niemniej jednak, warto pokusić się o konsultację ze specjalistą – aby wszystko było dobrze zaplanowane i prawidłowo funkcjonowało.

 

Artykuł powstał przy współpracy z sklep.invena.pl